Open dagen groot succes

Afgelopen vrijdag en zaterdag konden leerlingen van de basisschool, samen met hun familie, een kijkje nemen in onze school. Ruim 2.750 kinderen kwamen zich oriƫnteren tijdens onze open dagen. Wij kijken terug op twee geslaagde open dagen!

Voornamelijk kinderen uit groep 7 en 8 brachten onze school een bezoek. Sommigen kwamen voor ons vmbo, sommigen voor Het Groene Lyceum. Een aantal kwam voor informatie over onze mbo-opleidingen.

Aan de hand van een programma en een plattegrond werden bezoekers door de school geleid. Na een korte algemene presentatie, konden de bezoekers door onze werelden lopen. Ze maakte kennis met andere leerlingen, docenten en met onze dieren. Op het plein stonden stands van onze projecten, zoals GSA en Eco-schools. Tenslotte konden de bezoekers in de kantine een kopje koffie of thee drinken met een lekkere wafel of cupcake, waarvan de opbrengst naar het goede doel ging.

Al met al een goed bezochte open dag en we hopen dat iedereen met voldoende informatie weer naar huis ging.